Zuber - Jedność 8:1

• autor: zapa76, 2011-06-23 15:38

90' - Koniecccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!! Po fantastycznym meczu Zuber pokonuje Jedność 8:1 stawiając potężną kropkę nad "i" kończąc sezon w imponujący sposób.

87' - Golllllll!!!!! Bramka dla Jedność!!!! Piękny strzał z 25 metrów, piłka odbija się jeszcze od poprzeczki. Honorowe trafienie dla Jedności.

85' - Gollllllllllll!!!! 8:0 dla Zubera!!!!!!! Łukasz Myśliwiec podwyższa wynik spotkania, jest już 8:0!!!!

80' - Tomek Urbański uderza groźnie i piłka ląduję na poprzeczce - nadal 7:0

67' - Gollllllllll! 7:0 dla Zubera!!!!! Janusz Chłód zdobywa swoją 20 bramkę w tym sezonie podwyższając rezultat na 7:0

65' - Zmiana (symboliczna) w Zuberze: schodzi Sebastian Ortyl wchodzi Arkadiusz Barszcz.

62' - Druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla jednego z graczy Jedności.

60' - Golllll!!! 6:0 dla Zubera!!!! Strzałem z 16 metrów Robert Oleksy zdobywa szóstą bramkę.

57' - Zmiana w Zuberze: schodzi Jacek Mikulski (2 gole dzisiaj) a wchodzi Daniel Siniawa.

53' - Golllllll!!! 5:0 dla Zubera!!!! Swojego drugiego gola w tym meczu zdobywa celną główką Tomasz Urbański. Dokładnym dośrodkowaniem popisał się - nie po raz dzisiaj, Robert Oleksy. To już SETNY gol w bieżącym sezonie!!!

52' - Podobnie jak w pierwszej połowie Robert Oleksy, po 40 metrowym rajdzie wychodzi w sytuacje sam na sam z goalkeeperem Jedności jednak ponownie przegrywa swoją szansę.

Trwa przerwa.

45' - Gollllllllll!!! 4:0 dla Zubera!!!! Czwartą bramkę zdobywa Tomek Urbański, który przebywa na boisku od dziesięciu minut, podawał Robert Oleksy. To już 99 gol Zubera w tym sezonie.

36' - Gollllllll! 3:0 dla Zubera!!!!!!! Swoją 25 bramkę w sezonie strzela Robert Oleksy, asysta Jacek Mikulski. Brawo!!!

35' - Zmiana w zespole gospodarzy: za kontuzjowanego Arka Kubika wchodzi Tomek Urbański

30' - Gra przeniosła się na środek boiska gdzie mamy sporo walki. Póki co, Jedność bez celnego strzału.

15' - Gollllllllllll!!!! 2:0 dla Zubera!!! Piłkę przy chorągiewce wywalczył Robert Oleksy, który podał do Jacka Mikulskiego a ten technicznym strzałem z prawej nogi pokonuję po raz drugi bramkarza gości

3' - Gollllllllll!!! 1:0 dla Zubera!!!!! Po podaniu Arka Kubika piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym z 5 metrów pakuje Jacek Mikulski

1' - Po 13 sekundach Robert Oleksy dostaję piłkę na sam na sam z bramkarzem ale z ostrego kąta przestrzela nad bramką

Zuber rozpoczyna spotkanie w następującym składzie: Ortyl - Śliwa, Olbrycht, Paluch, Myśliwiec, Kołacz, Chłód, Śliwiński, Mikulski, Kubik, Oleksy

Zaczynamy!!!

Wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie mogą być dzisiaj na stadionie w Krynicy serdecznie zapraszam do śledzenia relacji live na naszej stronie. Początek ostatniego meczu sezonu 2010/11 Zuber Krynica-Zdrój - Jedność Nowy Sącz o godzinie 18:00. Przypominam, że aby przypieczętować awans nasza drużyna nie może tego meczu przegrać. Trzymajmy wszyscy kciuki a ci, którzy wybierają się na stadion niech nie szczędzą gardeł w dopingu.