KS Zuber Krynica-Zdrój - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zuber Krynica-Zdrój 0:2 Librantovia Librantowa
2013-09-29, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Zakopane - Zuber (11.09.2011)
Ładowanie...

Pogoda

Click for Krynica-Zdroj, Poland Forecast

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Z punktu widzenia gorliczan

  • autor: zapa76, 2011-08-29 17:58

Zapraszam serdecznie na relację z ostatniego spotkania napisaną przez redaktorów strony www.glinikgorlice.pl. Więcej w rozszerzeniu newsa.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia drużyny gości którzy już w 1 min. mogli objąć prowadzenie, jednak na wysokości zadania stanął bramkarz Glinika Bartłomiej Krynicki, który na raty ale skutecznie interweniował.

Sytuacja ta była jedyną w pierwszej części która mogła przynieść bramkę przyjezdnym, bowiem zostali oni w późniejszym okresie gry  zmuszeni do głębokiej defensywy. Przewaga  drużyny Glinika w tej części spotkania nie podlegała dyskusji, jednak kolejny raz gospodarzom zabrakło wykończenia.Między innymi  bliski zdobycia bramki dla gospodarzy był w 14 min. Krystian Baran który otrzymał dokładne podanie od Piotra Stępkowicza, jednak będąc w trudnej sytuacji minimalnie przestrzelił.

Podobnie było w przypadku Konrada Czechowicza, któremu zabrakło szczęścia i dwukrotnie minimalnie chybił, pierwszy raz w 35 min. po indywidualnej akcji kiedy „zakręcił” całą obroną drużyny gości, i drugi raz w 43 min. kiedy to otrzymał dokładne podanie od Stępkowicza otwierające mu drogę do sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.

W 45 min.  goście  kolejny raz mogą mówić w szczęściu kiedy to po akcji Kijek –Stępkowicz – Baran i strzale tego ostatniego piłkę z linii bramkowej wybija Wolak. Tak więc do przerwy bezbramkowy remis.

Po przerwie do bardziej zdecydowanej gry ruszyła drużyna gości, która zaczęła stwarzać groźne sytuacje bramkowe.W 50 min. Krynicki kolejny raz broni zespół gospodarzy przed utratą bramki, kiedy to w sobie tylko wiadomy sposób broni strzał Roberta Oleksego z  ok. 9 metrów,  dobitka na szczęście jest już niecelna. Niestety w 55 min. bramkarz Glinika nie ma już nic do powiedzenia, kiedy to ku bierności obrońców biało-niebieskich tym razem Oleksy nie myli się i trafia już do siatki, zdobywając jak się później okazało zwycięską bramkę.

Pierwsze 15 min. po zmianie stron zespół Glinika przespał, przestał co w konsekwencji pozwoliło drużynie gości odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu. Po zdobyciu bramki spotkanie, stało się mniej emocjonujące, a zmiany dokonane przez trenera Glinika (poza Skowrońskim) nie wniosły nic pożytecznego do gry miejscowych, można wręcz pokusić się o stwierdzenie że gra stała się bardziej chaotyczna i tym samym nudna.
Jedyne poważniejsze zagrożenie w tym okresie gry przyniósł strzał z dystansu Piotra Stępkowicza w 79 min., jednak i on był minimalnie niecelny.

Dzisiejsze spotkanie stało na niskim poziomie, do którego dostosowali się również sędziowie dzisiejszego spotkania. Niekonsekwencja, spóźnione reakcje i decyzje to tylko niektóre cechy które, mogły zakończyć się kontuzją zawodników po obydwu stronach.

 

tekst i fotografia www.glinikgorlice.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [482]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Facebook

Reklama

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 218, wczoraj: 173
ogółem: 1 145 839

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

Kontakt

AdministratorKS ZUBER Krynica-Zdrój
618473

zuberkrynica@vp.pl
zuberkrynica@vp.pl
 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.