Zczuba.tv

Aktualności

Podegrodzianie rozgromieni

• autor: zapa76, 2011-09-04 18:16

W meczu V kolejki Zuber podejmował u siebie Gród Podegrodzie i do przerwy prowadził minimalnie 1:0 po golu Andrzeja Olbrychta zdobytego po rzucie karnym w 43 minucie. Arbiter tego spotkania podyktował rzut karny po tym jak jeden z podegrodzian wybił piłkę ręką z linii bramkowej zaś winowajca otrzymał tylko żółtą kartkę. Drugą połowę gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia i ...

... już w 50 minucie Andrzej Olbrycht strzałem zza pola karnego podwyższył rezultat. Kilkanaście minut później po pięknej akcji skrzydłem, podaniu Roberta Oleksego i przepuszczeniu Arka Kubika w doskonałej sytuacji znalazł się Janusz Chłód i kapitanowi miejscowych pozostało wpakowac piłkę do siatki. W ostatnim kwadransie kryniczanie jeszcze dwukrotnie pokonują bramkarza Grodu a autorami tych bramek są Robert Oleksy i ponownie Janusz Chłód. Kryniczanie odnieśli swoje rekordowe zwycięstwo w lidze okręgowej a gracze z Podegrodzie byli tylko tłem dla dobrze dysponowanych piłkarzy Zubera.

1:0 Andrzej Olbrycht

2:0 Andrzej Olbrycht

3:0 Janusz Chłód

4:0 Robert Oleksy

5:0 Janusz Chłód