Zczuba.tv

Aktualności

Czas zacząć myśleć o wiosnie.

• autor: zapa76, 2008-11-02 15:04
Czas zacząć myśleć o wiośnie, należy jak najszybciej zapomnieć o tej rundzie, rzetelnie przepracować zimową przerwę. Nasz klub potrzebuje tej przerwy jak nigdy wcześniej, kolejna porażka stała się faktem w dniu dzisiejszym, do zakończenia fatalnej rundy pozostały już tylko 2 spotkania - 6 punktów, które pozwolą utrzymać kontakt w walce o utrzymanie.

XV kolejka spotkań: Librantovia - ZUBER 3:1 (0:1) :((( - jedyną bramkę dla przyjezdnych uzyskał po rzucie karnym Paweł Wasilewski. Wkrótce więcej o meczu.

• Komentarzy [1]
  • czytano: [596]

autor: ~jedenastka 2008-11-08 12:27:34

avatar

Do zakończenia rundy zostało do rozegrania 2 spotkania i możliwość zdobycia  6 punktów. Ale jak można je zdobyć , jeśli brakuje wiary w osiągnięcie tego celu. Dziwię się komentarzom na mini-chacie, które są autorstwa piłkarzy Zubera, gdzie myśli się o imprezie na zakończenie rundy, o odejściach z klubu, o gierkach na Źródlanej, zamiast zmobilizować się razem na tych kilka bardzo ważnych dni. Kilka, bo chodzi o niedzielę i o wtorek.  Ale najpierw o niedzielę, kiedy to za wszelką cenę trzeba pokonać Świniarsko. Ale żeby to zrobić, to należy uwierzyć w siebie. Dopóki piłka w grze.... to każdy zespół można pokonać.  Jeszcze nie tak dawno na boisku Zubera przegrywały wszystkie drużyny -  włącznie z Przełęczą Tylicz / 4 : 2 / i grali w tych meczach  obecni zawodnicy Zubera.  Ale zespół stracił waleczność piłkarską, bo zamienił ją na łobuzerską wyrażanę teraz w stosunku do swoich kolegów, jak też w stosunku do sędziów.

Moja rada jest taka:  Zapomnijcie o ostatnich niepowodzeniach, zapomnijcie o nieporozumieniach pośród siebie, nie zajmujcie się sędziowaniem spotkań tylko  ZACIŚNIJCIE ZĘBY I GRAJCIE , WALCZCIE NA CAŁYM BOISKU JEDEN ZA WSZYSTKICH I WSZYSCY ZA JEDNEGO. To jest recepta na sukces i tego sukcesu w obydwu najbliższych spotkaniach Wam chłopcy życzę.     &nbs p;

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.