Zczuba.tv

Aktualności

Remis z faworytem

• autor: zapa76, 2009-04-19 17:18
Po zaciętym i wyrównanym meczu Zuber zremisował 1:1 z trzecim w tabeli Nawojem. Bramkę dla gospodarzy strzelił w drugiej części Sebastian Gwiżdż wykorzystując rzut karny. Prowadzenie dla gości uzyskał Dara, który wykorzystał błąd miejscowej defensywy i w sytuacji sam na sam nie dał żadnych szans Ortylowi. Po przerwie mecz wciąż był wyrównany zaś bramkowych sytuacji nie brakowało po obu stronach. Szansę na wyrównanie miał Robert Oleksy jednak piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki, chwilę później swoją szanse miał Wasilewski jednak i jemu się nie powiodło. Ten sam zawodnik został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował "11-stkę", którą na raty w gola zamienił Gwiżdż. Swoje szansę miał również Nawoj jednak poza błędem z pierwszej połowy blok obronny zespołu z Krynicy spisywał się poprawnie. W końcowych minutach spotkania było blisko rozstrzygnięcia tego meczu kiedy to w ostatniej chwili został zablokowany Motyka przy strzale do pustej bramki przyjezdnych.