Zuber - Poroniec (18.09.2011)

Ostateczna weryfikacja tabeli

• autor: zapa76, 2009-07-07 14:14
Wydział Gier OZPN Nowy Sącz dokonał ostatecznej weryfikacji wszystkich tabel będących pod ich jurysdykcją.
Poniżej przedstawiam wszystkie decyzje dotyczące naszego klubu i wszystkich lig, w których występowali nasi piłkarze. Potwierdziła się również informacja o weryfikacji wyniku meczu barażowego, tym samym utrzymanie Piątkowej Łęg stało się faktem. W dziale trampkarzy znajdziecie ostateczne tabele lig z udziałem naszych najmłodszych adeptów futbolu, które - powiedzmy sobie szczerze - są tragiczne. Przedostatnia lokata w jednej lidze i ostatnia w drugiej na pewno nie odzwierciedla ambicji najmłodszych piłkarzy w Krynicy.

KLASA "A", gr. NOWY SĄCZ

WERYFIKACJA ZAWODÓW:

Rozegrane w dniach 29.03 – 21.06.09 zawody o mistrzostwo klasy „ A „ zweryfikowano zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku za wyjątkiem zawodów z dnia:

·       31.05.09r. p. Poprad R. – Zyndram, które zweryfikowano jako 3:0 v.o. i trzy pkt na korzyść drużyny Poprad R. za udział w drużynie gości nieuprawnionego zawodnika ( występował  po 4 żk )

KARY  FINANSOWE  NAŁOŻONE  NA  KLUBY:

- Librantovia         -50 zł      - dokonanie samowolnego wpisu do załącznika

- Nawoj                 -100 zł   - brak służb porządkowych oraz porządku na zawodach

- Piątkowa/Ł         -  50 zł    - brak służb porządkowych na zawodach

- Sokół                   -200 zł   - nie sportowe zachowanie trenera podczas zawodów

- Zyndram             -350 zł   - w tym:250 zł za udział nieuprawnionego zawodnika

oraz 100zł  za brak porządku i służ porządkowych na zawodach

KARY DYSKWALIFIKACJI  NAŁOŻONE  NA  ZAWODNIKÓW  ZA OTRZYMANE CZK  PRZECHODZĄCE NA NASTĘPNY SEZON ROZGRYWKOWY:

- Biegoniczanka - Gadomski Mateusz - dyskw. 1 mecz od 21.06.2009r.

- Łęka - Griński Waldemar - dyskw. 2 mecze od 21.06.2009r.- jako trener i zawodnik

- Zamczysko - Niemas Mirosław - dyskw. 3 mecze od 11.06.2009r.

WYKAZ  ZAWODNIKÓW, KTÓRZY OTRZYMALI KARY DYSKWALIFIKACJI ZA OTRZYMANE ŻK,  ZA  KTÓRE NALEŻY WNIEŚĆ OPŁATĘ W N/Ż  PODANEJ  WYSOKOŚCI  ( WTEDY TEŻ KARA TA NIE PRZENIESIE SIĘ NA NASTĘPNY SEZON:

- Nawoj - Drąg Gabriel - opłata w wysokości 50 zł

- Świniarsko - Bodziony Piotr - opłata w wysokości 80 zł

- Zamczysko - Szkarłat Przemysław - opłata w wysokości 50 zł

WYNIK  MECZU  BARAŻOWEGO  O AWANS DO  KLASY  OKRĘGOWEJ:

NAWOJ Nawojowa           - OGNIWO Piwniczna        2 - 4

WYNIKI MECZU BARAŻOWEGO O UTRZYMANIE SIĘ W KLASIE „ A „:

CIENIAWA                           - PIĄTKOWA / ŁĘG             -2 – 2 karne : 3-2

W wyniku weryfikacji mecz barażowy został zweryfikowany jako 3:0 v.o. i trzy pkt na korzyść LKS Piątkowa/Łęg za udział w drużynie KS Cieniawa nieuprawnionego zawodnika.

AWANSE:

Bezpośredni awans do klasy okręgowej uzyskał zespół: Popradu Rytro.

SPADKI:

Spadek objął zespoły: Amatora, Ubiadu, Biegoniczanki oraz Zamczyska.