Zuber - Dobrzanka (16.10.2011)

Wyróżnienie

• autor: zapa76, 2009-10-22 17:41
Miło mi poinformować Was drodzy kibice "internauci", że nasz serwis został wyróżniony przez największy serwis piłkarski naszego regionu Futbolopolis.pl, wraz z innymi stronami klubów: Sandecja Nowy Sącz (www.sandecja.pl), Kolejarz Stróże (www.kolejarzstrozw.pl), Glinik Gorlice (www.glinik-gorlice.com), Łosoś Łososina Dolna (www.losos.info), Jedność Nowy Sącz (www.ksjednoscnowysacz.pl), ULKS Korzenna (www.ulkskorzenna.pl), Poprad Rytro (www.poprad.rytro.biz), KS Tymbark (www.kstymbark.futbolowo.pl), Sokół Stary Sącz (www.sokolstarysacz.xwp.pl).

To wyróżnienie to doskonała okazja aby Wam podziękować za częste odwiedziny, przeprosić za wszelkie opóźnienia w aktualizacji. Osobne słowo "dziękuję" kieruję do wszystkich moich kolegów, którzy przekazywali mi wszelkie dane gdyż jak wiadomo stronę aktualizuję z zagranicy gdzie przebywam od ponad 3 lat i nie jestem w stanie zaangażować w redagowanie strony tak jak bym chciał tym bardziej że w przyszłym roku nasz serwis zuberkrynica.tk będzie obchodzić swoje 5 urodziny i tak jak napisałem pod newsem z wyróżnieniem: mi osobiście najbardziej przypadła do gustu strona Popradu Rytro, szkoda trochę portalu lksliga.info ale rozumiem, że futbolopolis to jest projekt na jeszcze większą skalę, wielkie brawa dla Korzennej i Jedności N.S. - wymieniam tylko te kluby z niższych lig bo to one są dla nas natchnieniem i jest od kogo się uczyć, tak więc do pracy.