Remis z wiceliderem

• autor: zapa76, 2010-03-28 17:26
Po ciekawym i emocjonującym spotkaniu Zuber zremisował na własnym stadionie z Hartem Tęgoborze 2:2, obie bramki dla gospodarzy zdobył Paweł Wasilewski. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Gospodarze objęli prowadzenie po pięknej dwójkowej akcji Urbańskiego i Wasilewskiego, zakończonej celnym strzałem tego drugiego, który po transferze Roberta Oleksego do Piwnicznej został przesunięty do linii ataku.

Niestety chwile póżniej goście wyrównali wpychając piłkę do siatki w zamieszaniu podbramkowym. Więcej bramek w tej części spotkania już nie oglądaliśmy tak wiec pierwsza polowa zakończyła się rezultatem 1:1.

Druga odsłonę lepiej rozpoczęli piłkarze Hartu wykorzystując celne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Po tym golu trener Florian dokonał kilku zmian w zespole, do przodu przeszedł Chłód zaś blokiem defensywnym miał pokierować pozyskany przed tą rundą Piotr Turek, który zresztą z tego zadania bardzo dobrze się wywiązał. Akcje Kryniczan nabrały nowego tempa i brakowało już tylko skutecznego wykończenia. Kończyła się już 91 minuta kiedy los ponownie uśmiechnął się do Pawła Wasilewskiego, który wykorzystał sytuacje sam na sam potwierdzając tym samym słuszność decyzji trenera w obsadzie krynickiego napadu. Remisowy wynik spotkania w pełni odzwierciedla jego przebieg.