Mecz na 4

• autor: zapa76, 2011-05-15 20:15

Już w pierwszym kwadransie gospodarze zdobyli dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Olbrychta i Chłód. Kolejne dwa gole wpadły w ostatnich piętnastu minutach po kolejnym trafieniu Chłód i Kubika.

Wicelider A-klasy nowosądeckiej, Zuber Krynica zrehabilitował się za porażkę sprzed tygodnia z Hartem Tęgoborze, po której stracił fotel lidera. Od pierwszych minut kryniczanie ruszyli do zdecydowanych ataków i tylko kwestią czasu wydawało się, kiedy trafią do siatki rywali. Jako pierwszy gola zdobył Andrzej Olbrycht, który jak na obrońcę imponuje skutecznością pod bramką przeciwnika. Dla zawodnika krynickiego zespołu było to już piąte trafienie w dziewiątym meczu w rundzie wiosennej. Kilka chwil później Janusz Chłód po raz drugi trafił do siatki przyjezdnych i strzelił tym samym już po raz 15 w sezonie do bramki przeciwników. Zuber nadal atakował, ale w polu karnym przeciwników zabrakło dokładności i do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej odsłonie nadal kryniczanie atakowali, ale w ich poczynaniach za każdym razem brakowało wykończenia akcji przez co długi czas wynik się nie zmieniał. Goście próbowali kontratakować lecz obrona Zubera była bardzo skoncentrowana i nie dopuszczała gości do dogodnych sytuacji bramkowych. W ciągu ostatnich kilku minut meczu kibice z Krynicy dwukrotnie podnosili ręce do góry z radości po golach. Najpierw Arkadiusz Kubik strzelił gola (14 w sezonie), a później drugie trafienie w tym meczu dołożył wspomniany już Chłód, niezwykle skuteczny w bieżących rozgrywkach. Kryniczanie zasłużenie pokonali rywali 4:0.

źr. sądeczanin.info