herb Gród Podegrodzie
Zuber Krynica-Zdrój   Gród Podegrodzie

2011-09-04, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Z powodu awarii autobusu gości mecz rozpoczął się z dwudziestominutowym opóźnieniem a pierwsza połowa to wzajemne badanie się co z powodowało, że gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Dopiero w 43 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońca Grodu wybija piłkę ręką z linii bramkowej za co arbiter tego spotkania podyktował rzut karny a winowajca został ukarany żółtą kartką (?). Jedenastkę na pierwszą bramkę tego meczu zamienił Andrzej Olbrycht. Przed rzutem karnym wartym odnotowania prasowego były dwie wcześniejsze okazję jakie miał Robert Oleksy - strzał z 5 metrów po akcji Urbańskiego oraz strzał z dystansu Arka Kubika jednak w obu przypadkach dobrze zachował się bramkarz gości.

Pięc minut po wznowieniu gry pięknym strzałem w okienko z ok. 15 metrów popisał się Andrzej Olbrycht, który swoim drugim golem w tym meczu ukoronował swój fantastyczny występ zarówno w ofensywie jak i defensywie. Od tego momentu Zuber całkowicie panował na boisku w Krynicy a kolejne bramki były kwestią czasu. W 75 minucie po trójkowej akcji Oleksy - Kubik - Chłód, gola na 3:0 strzela ten ostatni. Siedem minut później Robert Oleksy nie daję najmniejszych szans bramkarzowi gości w sytuacji sam na sam i strzela swoją trzecią bramkę w sezonie. Końcowy wynik ustala Janusz Chłód, który otrzymał podanie od Pawła Kuchni. W doliczonym czasie gry Robert Oleksy miał jeszcze jedną okazję do podwyższenia rezultatu jednak piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce.

Piłkarze Zubera i trener Florian swoje okazałe zwycięstwo dedykują nieobecnemu koledze Pawłowi Kołaczowi, który nie mógł wczoraj wystąpic z powodów osobistych.