KS Zuber Krynica-Zdrój - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zuber Krynica-Zdrój 0:2 Librantovia Librantowa
2013-09-29, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Turniej XX-lecia KS Zuber
Ładowanie...

Pogoda

Click for Krynica-Zdroj, Poland Forecast

Sport.pl

Zczuba.tv

Relacja spotkania

herb AKS Ujanowice
1:2
herb Zuber Krynica-Zdrój
AKS Ujanowice   Zuber Krynica-Zdrój

2011-10-09, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Relacja ze strony AKS Ujanowice (www.aksujanowice.futbolowo.pl)

 

Bramki:
0-1 Mikulski Jacek (37 min)
Fatalne nieporozumienie w naszej obronie kończy się bramką. Wysoka piłka w nasze pole karne, Bugański wychodzi do dośrodkowania na 5m i już ma piłkę w rękach gdy blokuje go Pasionek, który nie usłyszał krzyku naszego bramkarza. Piłka trafia do Oleksego, który, zagrywa wzdłuż bramki do Mikulskiego. Pomocnik gości uderza z 6 m, Bugański próbuje odbić jeszcze piłkę, ale ta przełamuje mu ręce i wpada pod poprzeczkę.

0-2 Hebda Arkadiusz (52 min)
Pasionek źle podaje do Jasicy, piłkę przejmuje Hebda, wbiega w pole karne, ogrywa naszego obrońcę i w sytuacji sam na sam uderza w długi róg.

1-2 Jasica Mariusz (80 min - asysta Gołąb Leszek)
Piłka trafia na prawe skrzydło do Gołębia, który zagrywa mocną wrzutkę na 12 m. Świetnie nabiega na piłkę Jasica i mocny uderzeniem głową zdobywa bramkę kontaktową.


Niestety po 3 spotkaniach które przyniosły nam 5 pkt, AKS doznała porażki z innym beniaminkiem - Zuberem Krynica Zdrój 1:2. Nasz zespół od samego początku prezentował się słabiej i oceny nie może zmienić nawet lepsza gra w ostatnim kwadransie gdy zepchnęliśmy rywala do obrony. Pomimo tego AKS mógł zdobyć punkt, gdyż w końcówce meczu nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.

AKS zagrał bez kontuzjowanego Kmiecika. Zabrakło także młodego Artura Gołębia, który w ostatnich spotkaniach grał w podstawowym składzie. W związku z tym na skrzydle zagrał Daniel Pławecki, natomiast na pozycji Kmiecika wystąpił (tak jak w meczu z Dobrzanką po jego kontuzji) - Pasionek. Niestety widać było że nie jest to typowy środkowy obrońca i chociaż kilka razy dobrym ustawieniem przerwał groźne akcje rywala to po jego dwóch błędach AKS stracił bramki. Kolejną bramkę strzelił Mariusz Jasica, który wyróżniał się na tle naszych zawodników bardzo dobrą grą. AKS będzie miał jeszcze dużo pożytku z tego zawodnika.


AKS fatalnie wszedł w mecz i już po kwadransie mogliśmy przegrywać conajmniej 0:3. Zaczęło się od strzału głową w 2 min złapanego przez Bugańskiego. W 4 min zawodnik Zubera stanął oko w oko z Bugańskim ale spudłował obok długiego słupka. W 8 min sytuacja powtórzyła się i tym razem nasz bramkarz stanął na wysokości zadania, odbijając nogą piłkę na rzut rożny. W 12 min po rzucie wolnym piłka trafia do rywala na 25 m, ten mocno uderza. Lecącą piłkę przecina głową napastnik Zubera. Bugański złapany na wykroku tylko wzrokiem odprowadził piłkę, która na nasze szczęście trafiła w poprzeczkę po czym wylądowała w rękach naszego bramkarza. AKS w tym czasie oddał tylko 1 uderzenie - Gołębia z dystansu, dodajmy bardzo niecelne. W 24 min dośrodkowanie w pole karne gości. Na 14 m wychodzi Ortyl, który wybija piłkę znad głowy Skirły, nasz napastnik rusza do piłki ale zostaje powalony przez bramkarza rywali jednak sędzia nie reaguje. W 28 min krzyżowe podanie z lewej strony trafia na przeciwległą stronę pola karnego AKS-u, gdzie jest 2 niepilnowanych zawodników rywali mających przed sobą tylko Bugańskiego, lecz uderzenie z półwoleja jednego z nich przechodzi minimalnie ponad naszą poprzeczką. W 34 min drybling Gołębia na 30 m od bramki rywali, robi jedno kółko, drugie po czym oddaje niesygnalizowany strzał. Piłka zmierza idealnie pod poprzeczkę lecz Ortyl znakomitą paradą wybija piłkę na rzut rożny. Niedługo potem nasz zespół przeprowadza ładną, szybką akcje, po której za linią obrony z piłką znajduje się Jarosiński, przyjmuje, próbuje się odwórcić i w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez obrońcę rywali. Szkoda gdyż stanął by oko w oko z bramkarzem gości. Gdy wydawało się że AKS łapie rytm, pada bramka dla rywali. Zuber wykorzystuje nieporozumienie Bugańskiego z Pasionkiem i po zgraniu Oleksego trafia Mikulski. Do końca pierwszej połowy gra toczy się od bramki do bramki lecz brakuje sytuacji strzeleckich z obu stron.

Na drugą połowę wchodzimy zmobilizowani, jednak z tej mobilizacji niewiele wychodzi. Zanim druga połowa na dobre się zaczęła przegrywaliśmy już dwoma bramkami. Jeszcze w 48 min dostaliśmy ostrzeżenie. Znów Oleksy z łatwością uciekł naszym obrońcom i stanął oko w oko z Bugańskim, który jednak dobrze skrócił kąt i strzał Oleksego ugrzązł między jego nogami. Lecz w 52 min już nie mamy tyle szczęścia. Błąd Pasionka wykorzystuje Hebda, który z łatwością wbiega w pole karne, ogrywa obrońcę i pokonuje Bugańskiego. AKS bardzo szybko mógł zdobyć kontaktową bramkę gdyż w przeciągu kolejnych 2 min, dwukrotnie Cebula stawał przed okazją. Najpierw po rzucie wolnym uderza głową z 8 m, piłka robi jeszcze kozioł i Ortyl przerzuca ją ponad poprzeczką. Z rzutu rożnego znów podaje Gołąb i Cebula zamyka na przeciwległym słupku lecz trafia tylko w boczną siatkę. Po zdobyciu drugiej bramki Zuber nieco się cofnął lecz nadal zagrażał nam szybkimi kontrami. AKS musiał się odkryć i rywale próbowali to wykorzystać. W 61 min nieoczekiwaną okazję stworzył nam bramkarz gości. Wyszedł do długiej piłki zagranej za obronę rywali, lecz zbyt długo czekał aż piłka wtoczy się w obręb pola karnego i Gołąb uderzył w stronę bramki uprzedzając go lecz obok słupka. Kontry rywali kończą się dwoma uderzeniami z 16 m Oleksego pewnie obronionymi przez naszego bramkarza. AKS nacierał lecz nie potrafił stworzyć sobie 100% okazji. Uderzali sprzed pola karnego Jarosiński oraz Jasica lecz niecelnie. W końcu w 80 min znakomite uderzenie głową Jasicy trafia do siatki i nagle w nasz zespół wstąpiła nadzieja. AKS zepchnął rywali do obrony, a Ci próbowali grać długie podania do Oleksego lecz bardzo dobrze ich zapędy stopowali nasi obrońcy. W 82 min znakomita okazja na wyrównanie. Rzut z autu, Gołąb sprytnie mija obrońce schodzi z lewej strony w pole karne i tuż za linią jest zahaczony przez zawodnika rywali. Sędzia nie ma wątpliwości - rzut karny. Do piłki podchodzi stały egzekutor - Skirło, który kładzie bramkarza i uderza w przeciwległy róg lecz pechowo trafia w poprzeczkę. To nie koniec piłka wychodzi przed pole karne skąd bez namysłu uderza Gołąb, lecz piłka grzęźnie w nogach obrońców i trafia na przeciwległą stronę gdzie Skirło jest szybszy od Ortyla i przepycha piłkę w stronę bramki lecz obrońca Zubera zatrzymuje piłkę przed linią i wybija ją w aut. Najlepsza okazja na wyrównanie dla AKS-u. Niestety później AKS już nie stworzył sobie lepszej okazji. Zamurowani goście rozbijali nasze ataki a sami groźnie nas skontrowali. W 89 min prostopadłe zagranie w nasze pole karne, wydaje się że zawodnik gości będzie szybszy od Bugańskiego i minie go z piłką mając przed sobą tylko pustą bramkę lecz chyba przestraszył się naszego bramkarza i ten wygarnia mu piłkę spod nóg. AKS na koniec ma jeszcze kilka rzutów wolnych ale Gołąb trafia w mur, a zagranie Skirły nikt nie przecina i Ortyl nie ma problemu ze złapaniem piłki. Po 3 doliczonych minutach sędzia kończy mecz i AKS przegrywa 4 mecz w tym sezonie.

AKS poniósł porażkę i trzeba niestety przyznać że goście wygrali zasłużenie. Przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności mogliśmy zdobyć przynajmniej punkt, lecz 15 końcowych minut to za mało aby wygrać mecz. Miejmy nadzieje że AKS szybko się podniesie po porażce. Teraz czekają nas spotkania z najsłabszymi drużynami ligi - Uściem Gorlickim oraz Sokołem Stary Sącz, które jednak w ostatniej kolejce zaprezentowały się nieźle. Zwłaszcza LKS Uście Gorlickie zaszokowało wszystkich rozbijając 5:1 Jordan Jordanów. Dlatego musimy w kolejnych meczach zagrać skoncentrowani i walczyć od samego początku, gdyż ostatnio AKS długo wchodzi w mecz i gdy zaczyna grać dobrze to najczęściej ma już jakieś bramki do odrobienia.

 

źr. www.aksujanowice.futbolowo.pl

herb Zuber Krynica-Zdrój Informacje o kadrze Zuber Krynica-Zdrój

1. Ortyl Sebastian   
2. Paluch Dariusz    
3. Myśliwiec Łukasz   
4. Kołacz Paweł    
5. Wolak Damian  zmiana 46" Hebda Arkadiusz bramka   
6. Śliwiński Robert   
7. Mikulski Jacek  bramka   
8. Urbański Tomasz   
9. Chłód Janusz    
10. Kubik Arkadiusz  zmiana 65" Siniawa Daniel    
11. Oleksy Robert   (1 asysta)  zmiana 90" Motyka Dawid    

Oceny zawodników »

herb AKS Ujanowice Informacje o kadrze AKS Ujanowice

1. Bugański Michał   
2. Szkarłat Przemysław   
3. Pasionek Stanisław   
4. Jasica Mariusz bramka   
5. Gołąb Leszek  (1 asysta)   
6. Janisz Piotr  ??ta kartka  zmiana 75" Leś Sebastian   
7. Jarosiński Sylwester   
8. Cebula Marcin  zmiana 80" Zelek Krzysztof   
9. Pławecki Daniel  zmiana 57" Pławecki Dariusz   
10. Nowak Daniel   
11. Skirło Robert   

Zobacz relacj? z meczu na stronie dru?yny przeciwnej
Pasionek Stanisław
zmiana
Janisz Piotr
Leś Sebastian
Bugański Michał
Jarosiński Sylwester
Jasica Mariusz
Skirło Robert
Gołąb Leszek
zmiana
Pławecki Daniel
Pławecki Dariusz
zmiana
Cebula Marcin
Zelek Krzysztof
Szkarłat Przemysław
Nowak Daniel

herb AKS Ujanowice Prezentacja graficzna sk?adu dru?yny AKS Ujanowice


Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Facebook

Reklama

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 173, wczoraj: 256
ogółem: 1 135 526

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

Kontakt

AdministratorKS ZUBER Krynica-Zdrój
618473

zuberkrynica@vp.pl
zuberkrynica@vp.pl
 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.