herb Poprad Rytro
Zuber Krynica-Zdrój   Poprad Rytro

2011-11-11, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

Po bardzo ciekawym i zaciętym spotkaniu, obfitującym w liczne zwroty akcji Zuber Krynica podzielił się punktami z Popradem Rytro remisując  4:4 (1:1).

Minuta po minucie w relacji Dariusza Szewczyka:

1 ' i 2'  -Mecz rozpoczął sie od 2 strzałów Zubera (Śliwińskiego i Kubika) jednak wysoko nad poprzeczką

5' - lekki strzał piłkarzy Popradu

15' - 0-1 gol dla gości po błędzie Wolaka z bliskiej odległości Ortyla pokonuje zawodnik z Rytra

18' - piękne podanie do Urbańskiego ten jednak strzela nad poprzeczką - 100% niewykorzystana sytuacja

20' - Wolak otrzymuje żółtą kartkę

22' - groźna wrzutka gospodarzy jednak wszyscy minęli się z piłką

27' - 1-1 rzut wolny pośredni za dyskusje z sędzią, lekkie trącenie Chłoda i piękny strzał Oleksego po długim rogu

30' - ponowne pretensje gości (tym razem nie podobały się piłki)

37' - Oleksy dostaje żółtą kartkę

45' - pierwsza połowa kończy się remisem 1-1

50' - strzał Janusza Chłód ląduje na poprzeczce (z ok. 8-9 metrów)

53' - żółta kartka dla Olbrychta

56' - 2-1 z rzutu rożnego wrzuca Oleksy i Chłód z bliskiej odległosci pokonuje bramkarza gości

59' - żółta kartka dla Popradu

64' - 2-2 z prawego skrzydła podanie ( nr 7) po ziemi do wbiegającego ( nr 13) i strzałem po ziemi pokonuje Ortyla, który był bez szans w tej sytuacji

66' - 3-2 rzut wolny z lewej strony boiska - miekka wrzutka Chłoda i piłka przelatuje nad walczącymi głową spada pod nogi Olbrychta ten spokojnie przyjmuje i strzela pod poprzeczkę.

68' -  zmiana w Krynicy Hebda wchodzi za Kołacza

70' - 3-3 ręka Wolaka w polu karnym a rzut karny pewnie zamieniony na wyrównującego gola (Ortyl wyczuł strzelającego jednak jeszcze trochę zabrakło)

71' - żółta kartka dla Popradu

82' - z rzutu rożnego dobra wrzutka Oleksego jednak Olbrycht minimalnie nad poprzeczką

83' - 3-4  goście zdobywają gola w kontrowersyjnych okolicznościach, piłka odbiła się od poprzeczki i spadła na linie a sędzia liniowy uznał, że ta przekroczyła linię całym obwodem

86' - po strzale piłkarzy Zubera piłka odbija się od bramki gości i trafia pod nogi Śliwińskiego, który jest faulowany w obrębie 16-stki - rzut karny dla gospodarzy

87' - 4-4 rzut karny wykorzystany przez Janusza Chłód

87' - kolejna dyskusja trenera gości z sędzią, po której zostaje usunięty z ławki rezerwowych

88' - Kubik blisko zdobycia decydującego gola jednak minimalnie niecelnie

90' - kolejna żółta kartka dla popradu

90+' - Kubik ponownie chybia minimalnie

90+' rzut rożny dla Zubera i ogromna zamieszanie jednak bez zmiany rezultatu

warto napisać ze goście mieli cały czas pretensje do sędziego ( 2 albo 3 rzuty wolne za dyskusje z arbitrem), do tego czerwona kartka dla trenera z Rytra